-
Główna  -   Rejestr zmian  -   Statystyka  -   Redakcja  -  
-
- -
Akademia Przygody Przedszkole Miejskie nr 10
w Legionowie
ul. Broniewskiego 6,
05-120 Legionowo
tel./fax: (0-22) 774-45-91
e-mail: pm10leg@o2.pl
Foto
Strona Główna
-
Wersja do drukudruk
Aktualność
Wznowienie pracy przedszkola w podwyższonym reżimie sanitarnym.
(Zam: 13.05.2020 r., godz. 10.48)

Ważna informacja.

Szanowni Państwo.

Dyrektor przedszkola informuje wszystkich zainteresowanych Rodziców o wznowieniu działalności Przedszkola od dnia 18 maja 2020 roku, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.
Zgodnie z wytycznymi opracowane zostały Procedury Bezpieczeństwa, pozytywnie zaopiniowane przez Inspektora BHP oraz Sanepid w Legionowie.
Przewidują one ścisłe zasady organizacyjne umożliwiające pobyt dzieciom (w ograniczonej liczbie tylko 12 dzieci maksymalnie do jednej sali).
Jednocześnie informuję, że organizacja Przedszkola w nowych warunkach nie gwarantuje dzieciom powrotu do swoich sal i swoich nauczycieli.
Każdy Rodzic, który zadeklarował powrót dziecka do Przedszkola ma obowiązek dostosować się do nowych zasad organizacyjnych i przestrzegać Procedur Bezpieczeństwa. Wprowadzone Procedury i ścisłe zachowanie zasad nie gwarantują nikomu, ani dzieciom, ich rodzinom, ani pracownikom Przedszkola, że na terenie placówki nie dojdzie do zarażenia wirusem COVID -19.
Jednocześnie informuję, że w przypadku zaistniałych zmian, Rodzice zostaną o tym powiadomieni. Serdecznie proszę o obserwację komunikatora na iPrzedszkole, które pozwala szybko dotrzeć do wszystkich Państwa.

Rodziców, którzy zadeklarowali już powrót dziecka do Przedszkola i wszystkich innych zainteresowanych proszę o zapoznanie się z Procedurami Bezpieczeństwa zamieszczonymi w zakładce: Akty normatywne. Regulaminy. Procedura bezpieczeństwa Covid-19.

Proszę o kontakt z Przedszkolem w ważnych sprawach mailowo: pm10leg@o2.pl
Z poważaniem
B.Kaźmierczak

Wytworzył: Bogusłwa Kaźmierczak, data: 13.05.2020 r., godz. 10.51
Wprowadził: Bogusława Kaźmierczak, data: 13.05.2020 r., godz. 10.48
Ostatnia aktualizacja: Bogusława Kaźmierczak, data: 13.05.2020 r., godz. 11.04
Liczba odwiedzin: 138