Wznowienie pracy przedszkola w podwyższonym reżimie sanitarnym.
(Zam: 13.05.2020 r., godz. 10.48)

Ważna informacja.

Szanowni Państwo.

Dyrektor przedszkola informuje wszystkich zainteresowanych Rodziców o wznowieniu działalności Przedszkola od dnia 18 maja 2020 roku, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.
Zgodnie z wytycznymi opracowane zostały Procedury Bezpieczeństwa, pozytywnie zaopiniowane przez Inspektora BHP oraz Sanepid w Legionowie.
Przewidują one ścisłe zasady organizacyjne umożliwiające pobyt dzieciom (w ograniczonej liczbie tylko 12 dzieci maksymalnie do jednej sali).
Jednocześnie informuję, że organizacja Przedszkola w nowych warunkach nie gwarantuje dzieciom powrotu do swoich sal i swoich nauczycieli.
Każdy Rodzic, który zadeklarował powrót dziecka do Przedszkola ma obowiązek dostosować się do nowych zasad organizacyjnych i przestrzegać Procedur Bezpieczeństwa. Wprowadzone Procedury i ścisłe zachowanie zasad nie gwarantują nikomu, ani dzieciom, ich rodzinom, ani pracownikom Przedszkola, że na terenie placówki nie dojdzie do zarażenia wirusem COVID -19.
Jednocześnie informuję, że w przypadku zaistniałych zmian, Rodzice zostaną o tym powiadomieni. Serdecznie proszę o obserwację komunikatora na iPrzedszkole, które pozwala szybko dotrzeć do wszystkich Państwa.

Rodziców, którzy zadeklarowali już powrót dziecka do Przedszkola i wszystkich innych zainteresowanych proszę o zapoznanie się z Procedurami Bezpieczeństwa zamieszczonymi w zakładce: Akty normatywne. Regulaminy. Procedura bezpieczeństwa Covid-19.

Proszę o kontakt z Przedszkolem w ważnych sprawach mailowo: pm10leg@o2.pl

Wytworzył: Bogusłwa Kaźmierczak, data: 13.05.2020 r., godz. 10.51