Karta Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny.

Od 2 stycznia 2013r. w siedzibie Urzędu Miasta Legionowo można składać wnioski o wydanie.

Przypominamy, że karta dostępna jest dla wszystkich rodzin, niezależnie od dochodów, które mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci w wieku do 18 roku życia lub 24 roku życia w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje. Wszystkie dzieci i przynajmniej jeden rodzic muszą być zameldowani na terenie Legionowa. Karta obejmuje także członków rodzin zastępczych. Aby otrzymać kartę, wystarczy złożyć wniosek w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Aby otrzymać zniżkę w opłatach za pobyt dziecka w przedszkolu należy wypełnić WNIOSEK o zastosowanie zniżek w opłatach za przedszkole wynikających z KARTY DUŻEJ RODZINY. Można go pobrać z zakładki "Załatw sprawę".

Więcej informacji:

Wytworzył: Bogusława Kaźmierczak, data: 02.01.2013 r., godz. 13.05