Grupa "Jeżyki"

Nauczycielki:  hedgehog-1199381_1280.png (249 KB)

mgr Elżbieta Wiączek

mgr Kamila Kuchta

Personel pomocniczy:

Joanna Ładosz

Do grupy "Jeżyki" uczęszcza 25 dzieci: 14 dziewczynek i 11 chłopców. Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki. Lubimy bawić się na przedszkolnym placu zabaw. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.