"Kiermasz Ogrodniczy"

Data: 28.04.2023 r., godz. 00.00    412
Sprzedajemy - kupujemy!

W czwartek 27 kwietnia i w piątek 28 kwietnia, odbywa sie w naszym przedszkolu "Kiermasz Ogrodniczy". Zapraszamy Państwa do zakupu wyhodowanych w przedszkolu sadzonek warzyw, kwiatów i ziół, które rosnąć mogą nie tylko w ogródkach, ale także na balkonach.

Uzbierane fundusze, przeznaczone zostaną na zakup zabawek, a dzieki takim działaniom dzieci uczą sie przedsiebiorczości i zaangażowania w osiągnięcie wspólnego celu.

Zakup sadzonek, to również wspaniała okazja, aby wspólnie z dziećmi zaangażować się w tworzenie własnej hodowli. Świetnym pomysłem, będzie stworzenie rodzinnego grafiku podlewania, pielenia i pielęgnowania sadzonek, z których wyrosną warzywa lub kwiaty, co przyniesie z pewnością nie małą satysfakcję:)