Wycieczka "Minionków"

Na zakończenie roku przedszkolnego Minionki wybrały się na wycieczkę do parku rozrywki Pluszakolandia w Warszawie. Na miejscu na nasze przedszkolaki czekało całe mnóstwo atrakcji:

1. Kolorowa „pluszakowa kolejka” zabrała dzieci na przejażdżkę po okolicy.

2. Na „mini farmie” nie zabrakło chętnych do dojenia sztucznej krowy.

3. Przejażdżka na wielkich elektrycznych pluszakach w „wesołym zoo” sprawiła dzieciom wiele frajdy.

4. Największym zainteresowaniem cieszył się „park wodny”, a w nim regaty na pontono-motorówkach i ręcznie napędzanych łódeczkach , chodzenie w kuli po wodzie – pełne szaleństwo.

5. Plac zabaw z ogromnym pompowanym SpangBbob’em i trampolinami pozwolił pozbyć się nadmiaru energii.

6. "Glicerynowe mydełka" - warsztaty na których każdy w wybranej przez siebie foremce, ozdobił swoje mydełko, które zabrał do domu jako pamiątkę z wycieczki.