Ćwiczymy zmysły

Ćwiczymy zmysły Zdjęcia rejestrują zajęcia z dnia dziesiejszego, podczas których dzieci uczestniczyły w różnorodnych ćwiczeniach zmysłów, takich jak wzrok, słuch, smak, dotyk i węch. Możemy zobaczyć, jak nasi przedszkolacy rozwijają swoje zdolności obserwacyjne i koncentrację poprzez fascynujące ćwiczenia wzroku. Zdjęcia przedstawiają, jak zaangażowane są nasze przedszkolaki w interesujące ćwiczenia, które pomagają im rozróżniać różne dźwięki i rozwijać ich słuch. Również ćwiczenia sensoryczne, takie jak smak i dotyk, odgrywają istotną rolę w rozwoju naszych przedszkolaków. Zdjęcia ukazują dzieci uczestniczące w różnych aktywnościach, które angażują ich zmysł smaku i dotyku. Nie zabrakło także wyzwań dla zmysłu węchu.